Informace pro žáky

Školní řád, práva a povinnosti žáků
Kalendář na školní rok 2013/2014 s rozvrhem (pro zjištění sudých a lichých týdnů)
Seznamy školních pomůcek při nástupu do školy pro jednotlivé ročníky

Učivo ke stažení

Projekt CZ.1.07/1.2.17/02.0007
Elektronická učebnice

Učíme se s Internetem

Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatelstva
www.aj.cz  - Angličtina, server věnovaný výuce angličtiny, možnost zkopírovat seznamy slovíček, frází, gramatických pravidel atd..
www.testomanie.cz  - Testomanie, testy do angličtiny, němčiny a do AUTOŠKOLY!
www.dejepis.com - Dějepis od pravěku po moderní společnost, kopie historických dokumentů, seznam pojmů, testy.
www.energyweb.cz - Web o energetice, pohyblivá schémata fungování různých druhů elektráren a podobně.
http://webphysics.davidson.edu/applets/Optics/intro.html - Fyzika, optika.
www.maturita.cz - Vypracované maturitní otázky, témata do čtenářských deníků, referáty a další odkazy.

Pro chlapce a dívky

www.stredniskoly.cz - Střední školy, server s informacemi o středních školách.
www.sport-portal.cz - Posilování a fitness pro muže i ženy. Zajímá vás cvičení, posilování a výživa? Zde najdete jak správně provádět cviky v posilovně, rady pro začátečníky, články o hubnutí, tréninkové plány, spoustu informací o výživě, potravinách a vitamínech, elektronický obchod s výživovými doplňky a spoustu dalších užitečných informací.
www.kulturistika.com - Další ze skvělých webů o kulturistice. Rady pro začátečníky i pokročilé. Spousta článků, rozhovorů a rad od největších hvězd světové kulturistiky.
www.posilovani.net - Web o posilování a anatomii člověka.
www.muscle-fitness.cz - Online verze časopisu Muscle&Gitness se spoustou článků.
www.odospivani.cz - Rady pro dospívající dívky.
www.esatna.cz - E-obchod s oblečením.
www.sportobchod.cz - E-obchod se sportovními potřebami.
www.vystrihovanky.cz - Server pro milovníky papírových vystřihovánek a modelů.